);
 • Aleksandra Bokajło

  lekarz specjalista anestezjolog,

  członek Polskiego Towarzystwa Akupunktury

 • Nazywam się Aleksandra Bokajło, jestem lekarzem, specjalistą anestezjologiem, lecz od wielu lat interesuję się metodami stosowanymi w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, szczególnie klasyczną akupunkturą. W latach 1998 do 2001 odbyłam kurs Medycyny Chińskiej prowadzony przez Instytut Avicenny w Dortmundzie pod kierownictwem lekarza medycyny chińskiej dr Claude Diolosa, zakończony egzaminem i uzyskaniem certyfikatu medycyny chińskiej, diagnostyka według medycyny chińskiej, akupunktura, ziołolecznictwo.


  Jestem wieloletnim członkiem Towarzystwa Akupunktury Polskiej przy Akademii Medycznej.
  Uczestniczyłam w wielu szkoleniach teoretycznych z akupunktury organizowanych przez Polskie Towarzystwo Akupunktury, a także szkoleniach praktycznych w Stołecznym Centrum Akupunktury w Warszawie. Zajęcia prowadzone były pod kierunkiem profesora Zbigniewa Garnuszewskiego, zakończone egzaminem i uzyskaniem w 1998r. dyplomu, uprawniającego do samodzielnego wykonywania zabiegów akupunktury.Cały czas biorę czynny udział w sympozjach i kursach doszkalających organizowanych przez Polskie Towarzystwo Akupunktury.

  W Gabinecie Leczenia Bólu i Akupunktury, znajdującym się we  Wrocławiu, przy ulicy Pieszycka 34/1:

  • leczę: zespoły bólowe; schorzenia  neurologiczne, internistyczne, ortopedyczne; migreny; nerwice; nałogi; nadwagę i otyłość;
  • prowadzę porady  z zakresu dietetyki i ziołolecznictwa;
  • wykonuję zabiegi przy zastosowaniu laserów leczniczych i elektrostymulacji oraz leczenie falami milimetrowymi;


  W swojej praktyce łączę metody medycyny chińskiej z najnowszymi zasadami przyjętymi w medycynie zachodniej uzyskując bardo dobre efekty lecznicze także w przypadkach trudnych, gdzie leczenie konwencjonalne nie przynosi oczekiwanego efektu.